انتخاب صفحه

برای اینکه مسیر رداکسیر، لذت‌بخش باشه دست به دست هم دادیم.

برای اینکه مسیر رداکسیر، لذت‌بخش باشه دست به دست هم دادیم.

داستان ما

ما طراحی برنامه‌های نوآورانه آموزشی برای دانشجویان علوم پزشکی رو سال 92 شروع کردیم. برنامه‌های متنوع چند ساعته تا چندروزه در زمینه سلامت عمومی به صورت مجازی و حضوری طراحی و اجرا کردیم که یکی از برنامه‌های موفقمون، مدرسه سلامت عمومی ایران (IPHS) بود.

سال 96 وقتی دکتر درودی، مدیر کشوری دفتر برنامه مشترک سازمان ملل در زمینه‌ی ایدز (UNAIDS) برامون شرح دادن که تبعیض و رفتار ناعادلانه هنگام ارائه خدمات سلامت، چه تأثیری روی افرادی که با اچ‌آی‌وی/ایدز زندگی می‌کنن (PLHIV) داره و ازمون خواستن برنامه‌ای آموزشی طراحی کنیم که بین دانشجویان علوم پزشکی، انگ و تبعیض رو نسبت به افرادی که با اچ‌آی‌وی/ایدز زندگی می‌کنن پایین بیاره، با اشتیاق دانش و تجربه چندساله‌مون رو به کار گرفتیم تا بتونیم برای پایان همه‌گیری اچ‌آی‌وی/ایدز کاری بکنیم.

بیشتر از هفت ماه، مطالعه، بررسی و طراحی کردیم. ما باور داریم می‌تونیم کاری کنیم که تمام دانشجوها یعنی کارکنان آینده‌ی نظام سلامت در مورد اچ‌آی‌وی بدونن و رفتار بدون تبعیض رو یاد بگیرن. برای رسیدن به این چشم‌انداز با مهم‌ترین سازمان‌ها و حرفه‌ای‌ترین افراد همکاری کردیم و زیر نظر اون‌ها یک برنامه‌ی آموزشی جذاب با جدیدترین شیوه‌های آموزشی دنیا برای دانشجوها تهیه کردیم.

اجرای رداکسیر رو از مهرماه سال 1397 و از شهر تهران شروع کردیم. حالا تیم ما داره کم کم بزرگتر می‌شه و ما به هدفمون نزدیک‌تر می‌شیم.

ما کی هستیم

اَوِسِن صاحب امتیاز و مالک معنوی و مادی این طرحه و رداکسیر رو طراحی کرده و اجرا می‌کنه. اوسن سابقه‌ی برگزاری برنامه‌های آموزشی مختلفی رو در زمینه‌ی سلامت در کارنامه‌ی خودش داره، بابت طراحی و برگزاری مدرسه‌ی تابستانی بین‌المللی سلامت عمومی ایران برنده‌ی جایزه‌ی «نوآوری در آموزش پتیل» از کنگره AMEE سال ۲۰۱۸ شده و این‌بار تجربه‌ی خودش رو به کار گرفته تا در جهت اهداف جهانی مبارزه با همه‌گیری اچ‌آی‌وی فعالیت کنه.

همکارانمان

برنامه مشترک سازمان ملل در زمینه‌ی ایدز

رداکسیر زیر نظر دفتر برنامه مشترک سازمان ملل متحد در زمینه‌ی ایدز طراحی شده و اجرا می‌شه و بودجه‌ی این طرح هم از طرف این سازمان تامین می‌شه.

مرکز تحقیقات ایدز ایران

مرکز تحقیقات ایدز ایران حامی علمی و عملیاتی رداکسیر است.

REDXIR is a new commitment, the bringer of GOOD NEWS for the future of healthcare and people living with HIV and leaving no one behind.

Contact us

infoREDXIR [at] gmail [dot] com

Follow us

Copyright © REDXIR. All rights reserved.